Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sesja indywidualna online

Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz spotkać się ze mną twarzą w twarz- żaden problem! Możemy umówić się online w dogodnym dla Ciebie momencie za pomocą dostępnych narzędzi takich jak Messendżer / Skype / Zoom czy Team-Viewer.

299,00 

Sesja indywidualna

Potrzebujesz wsparcia? Może potrzebujesz głębszego oddechu w natłoku codziennych wydarzeń? Brak Ci wiary we własne możliwości lub uważasz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału? Chcesz odnaleźć wewnętrzną motywację lub poczuć siłę spokoju? Potrzebujesz przewodnika w wyeliminowaniu starych i wdrożeniu nowych, zdrowych nawyków? Chcesz poznać szybkie sposoby na podniesienie swojej pewności siebie, a może narzędzia, które utrzymają pewność siebie w dłuższej perspektywie czasu? Sesja indywidualna będzie rozwiązaniem, którego szukasz!

499,00 

Pakiet 5-ciu sesji

Pamiętaj- trening mentalny jest jak trening sportowy. Jeżeli zależy Ci na trwałych efektach w dłuższej perspektywie czasu musi być praktykowany systematycznie. Wspólnie zadbamy o jasno określony cel, stworzymy plan działania oraz dopasujemy jego intensywność do Twoich możliwości i uwierz mi- Twoje możliwości będą rosły każdego dnia! Zamów już teraz pakiet 5-ciu treningów i zyskaj MENTAL STARTER PACK.

1999,00 
Shopping Cart
Scroll to Top