Trener mentalny
Mówca i szkoleniowiec
Trener technik szybkiego czytania
Maratończyk

Poznaj moje SZKOLENIA:

Mentalne Skrzydła:

Mentalne-Skrzydla--Agnieszkai-Marcin-opt

Szkolenie,  podczas którego uczestnicy poznają narzędzia treningu mentalnego zogniskowane na dwa ważne aspekty:

ZDROWĄ PEWNOŚĆ SIEBIE oraz WEWNĘTRZNY SPOKÓJ. 

W ramach pewności siebie, uczestnicy poznają techniki budowania swojej wysokiej samooceny, wzmacniania zaufania do siebie oraz odnajdywania radości z wyznaczania swoich celów. 
Siła spokoju sprawi, iż każdy z uczestników odnajdzie równowagę w swoim życiu, a techniki oddechowe, medytacyjne oraz trening wyobrażeniowy sprawią że niezależnie od okoliczności i warunków uczestnicy będą w stanie na zawołanie uzyskać spokój umysłu i odpowiedni poziom koncentracji.

Neuroleadership:

Neuroleadership – szkolenie dedykowane managerom, przywódcom, liderom i wszystkim szefom, którzy chcą efektywnie i w sposób wydajny prowadzić swoje zespoły i osiągać ponadprzeciętne cele. Na szkoleniu dowiesz się jak wykorzystując nowoczesną wiedzę z dziedziny neurobiologii, kognitywistyki i psychologii uwolnić maksymalną produktywność i motywację swojego zespołu. Dowiesz się, jak zarządzić energią pracowników, by uruchomić w nich proces automotywacji i samodyscypliny. Szkoleni pozwoli Ci spojrzeć na zarządzanie zupełnie inaczej.  Będziesz zaskoczony, jak wiele procesów można usprawnić, biorąc pod uwagę koktajl neurochemiczny każdego z nas.
Szkolenie prowadzę wspólnie z Marzeną Kud- trenerką mentalną, coachem, managerem, autorką książek.

Shopping Cart
Scroll to Top